Kurumsal

Kurucu Yazısı

Merhaba;  


  Biz Ayla ve Hüseyin TURHAN 1993 tarihinde evlendik. Birimiz mimar, diğerimiz inşaat mühendisiydik. Zaman içinde çocuklarımız, Serkan ve Kerem doğdu. Bizde pek çok anne – baba gibi çocuklarımızla ilgili düşler kurmaya başladık. En iyi okula gidecek, en iyi eğitimi alacaklardı. Böylece kreş serüvenlerimiz başladı. Çünkü okul öncesi eğitiminin gerekliliğine inanıyorduk. Gerçekten de çocuklarımızın gittiği kurumlardan çok memnun kaldık. Şimdi çocuklarımızı gözlemledikçe 3-6 yaş dönemindeki kazanımlarının ilerki yaşamlarında ne kadar etkili olduğunu fark ediyoruz. Çocuklarımıza emeği geçenlere teşekkür ederiz.  


 Okul öncesi eğitiminin gerekliliğiyle tanıştıkça; çocukların her türlü gereksinimini karşılayacak donanıma sahip, bir okul öncesi eğitim kurumu açma hayalimiz oluştu. Bizim hayalimiz; arkadaşımız Ankara Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr.Aysel Köksal AKYOL ’un mesleki deneyimleriyle buluştu ve “NARÇİÇEKLERİ” doğdu.  


Anaokulumuzda gösterdiğimiz başarı bize hedeflerimizi büyütüp, İlkokul ve Ortaokul olma yolunu açtı. Böylece Narçiçekleri NAR OKULLARI'na dönüştü. NAR OKULLARI'na göstermiş olduğunuz yoğun ilgi ve güvene sonsuz teşekkür ederiz. NAR OKULLARI'nda hayata adım atan çocuklarımızla büyüyüp gelişerek dünyayı kucaklıyoruz. Düşleriniz düşlerimizdir. 


Dünyanın en harika çocuğuna sahip olan siz anne – babalar, gelin çocuklarımız için buluşalım…   (0312) 386 05 25 (pbx)       bilgi@narokullari.com


  Facebook Sayfamızı Ziyaret Ettiniz Mi?