Kurumsal

Kurucu Yazısı

Merhaba;  


       Okul öncesi eğitiminin gerekliliği ile tanıştıkça çocuklarımızın her türlü gereksinimlerini karşılayacak donanıma sahip, bir okul öncesi okulu açma hayalimiz oluştu. 

 

       Erken çocukluk yılları dediğimiz okul öncesi yıllar bu anlamda kritik bir öneme sahiptir ve temel alışkanlıkların, yaşamsal becerilerin kazanıldığı, yaşamın ileri yılları için referans olacak yıllardır. Bu nedenle bu dönemdeki etkileşim ortamının kalitesi çok önemlidir. 

       

       Anaokulumuz, deneyimli eğitim kadrosuyla sağladığı güven, sevgi ve sınırları çizilmiş özgürlükleri ile dolu ortamıyla çocuklarımıza yaşam başarılarının sağlam temellerini atmaktadır. 


       Ülkemizin geleceği olan çocuklarımızın yüksek yararını göz önüne alarak onların gelişimlerini en iyiye, en güzele sevgi ile desteklemeye, kendileri ile gurur duymalarını sağlamaya, hak ettikleri evrensel değerleri yapılandırmaya, her an güncellenmeye açık etkileşimci yaklaşımı anaokulumuz ilke edinmiştir. Ankara Üniversitesi Prof. Dr. Aysel KÖKSAL AKYOL'un meslek deneyimleri ile ''Narçiçekleri Anaokulu'' doğdu. 


        Dünyanın en harika çocuklarına sahip olan siz anne ve babalar gelin çocuklarımız için buluşalım.
                                                                                               Ayla-Hüseyin TURHAN 

  (0312) 386 05 25 (pbx)       bilgi@narokullari.com


  Facebook Sayfamızı Ziyaret Ettiniz Mi?